Ресторан

готельного комплексу «Софія»
Вартість
Дорослі/Діти
Вартість
з 05.01.2024р.
Час
Сніданок 120/85 130/100 9:00 - 10:00
Обід 160/120 190/140 13:00 - 14:00
Вечеря 120/85 130/100 18:00 - 19:00
Комплекс (сніданок, обід, вечеря) 400/300 400/300

Ресторан в Поляні готельного комплексу «Софія» запрошує своїх гостей насолодитися чудовими стравами в затишній і комфортній атмосфері. В меню запропонований різноманітний асортимент страв української та європейської кухні. Ресторан готельного комплексу «Софія» в Поляні задовольнить запити вимогливих гурманів і порадує стравами з екологічно чистих продуктів. Уважний підхід обслуговуючого персоналу гарантований кожному гостю. Ресторан в Поляні в готельному комплексі Софія – це улюблене місце для проведення сімейних вечорів і банкетів.

Організація банкетів в Закарпатті не приносить багато клопоту, якщо довіритися професіоналам. У готельному комплексі «Софія» професійно і відповідально підійдуть до організації вашого фуршету, банкету або бізнес – ланчу. Ваше свято в Закарпатті, оренда залу і меню свята будуть ретельно продумані і оперативно організовані. Персонал готелю «Софія» подбає про те, що б відпочинок гостей був приємним і комфортним.

Традиційно, в Закарпатті організація весіль – це захоплюючий і клопіткий процес. Весілля Закарпатті виглядає як дивовижний і казковий ритуал. Невід’ємними атрибутами Закарпатській весілля є традиційні короваї, калачі, вишиті рушники, величезна кількість квітів, що прикрашають одяг гостей. Але, незважаючи на те, на наявність традиційних атрибутів, сценарій весілля і місце її проведення залежить від бажання нареченого і нареченої. Персонал готелю «Софія» із задоволенням допоможе вам зробити ваше весілля найкрасивішим, романтичним і незабутнім подією!

У ресторані представлене меню європейської та української кухні. Більшість страв готуються на відкритому вогні в хоспері "Josper", де гості можуть спостерігати за безпосереднім процесом приготування замовлення.