Новини

Спілкуйтеся з нами в соціальних мережах.

Синевир знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря, середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 22 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період. У 1989 році на територіях, що оточують озеро, створений Національний парк Синевир. Недалеко від озера на Чорній річці розташований Музей лісу і сплаву.

Термальні води

Одним з чудес Борегівського краю є термальні мінеральні джерела, які мають цілющі властивості і здатні зцілити від 86 відомих захворювань. Термальні джерела в Берегово – це великий басейн під відкритим небом, температура води в якому +34 градуси.

Відпочинок в Сваляві

Відпочинок в Сваляві знайшов величезну популярність серед любителів лікування мінеральними водами ще кілька століть тому. У цьому мальовничому куточку Закарпаття зосереджена третина закарпатських джерел найрізноманітнішої за своїми властивостями мінеральної води, що дарує здоров’я і красу всім жителям і гостям Свалявського краю.

Замок Паланок

У південно-західній частині Мукачева, в передмісті Паланок, стоїть самотній пагорб – Замкова гора, увінчаний вежами колись потужного і славного середньовічного замку. Про мужність і непохитний дух замку ще в 17 столітті з повагою говорили в столицях найбільших держав Європи. За його володіння вели суперечку князі і королі. Придбав він і сумну популярність найбільш строгої в’язниці Австрійської імперії.